Zpět

Kyslíko-ozonová terapie

Novinkou ve světové medicíně je vysoce efektivní aplikace lékařského ozonu pro léčebné účely OZONOTERAPIE (OZONETHERAPY) . Rozvoj této metody probíhá více než 100 let. V současné době OZONOTERAPIE představuje ve světě pro lékařská pracoviště vysoce efektivní prostředek s širokým spektrem působení.

Jde o multidisciplinární metodu doplňující klasické léčebné postupy. Používá se pro léčbu ischemických stavů, chronických infekcí včetně HIV, poruch imunitního systému, alergických chorob, nemocí dýchacích cest, neurologických onemocnění, chronických degenerativních chorob a mnoha dalších onemocnění. Pro svůj regenerační a energetický efekt je používána ve sportovní medicíně a při léčbě bolesti. Velmi dobrých výsledků se dosahuje v geriatrii. Úspěšně přispívá k léčbě nádorových onemocnění. Je jednou ze základních terapií lázeňských domů a klinik pro detoxikaci a revitalizaci organismu pacientů s civilizačními a únavovými problémy.

Bouřlivý rozvoj této terapie v posledních letech byl stimulován hledáním nových léčebných postupů, které dokáží likvidovat viry, bakterie a spóry rezistentní na stávající antibiotika a hledání způsobů likvidace buněčného stresu, který je iniciátorem velkého množství těžkých chorob.


Chcete vyzkoušet tuto metodu, máte výše uvedené problémy? My jsme již tuto metodu vyzkoušeli.

MUDr. Jana Plachá,
Tuřanka 11, Brno
tel.: 603 879 816

Paní doktorka používá přístroj pro léčbu aktivním kyslíkem TAO 80, který vyráběla brněnská firma THERAPY SYSTEMS s.r.o. Bohužel pro nezájem lékařů firma výrobu ukončila.


Působení ozonu na lidský organismus vychází z účinků, které jsou dostatečně známy laboratorními studiemi a ověřeny klinickými zkouškami:

Obrovské množství zkušeností z celého světa dovoluje tuto metodu charakterizovat následovně: