Zpět

Kyslíko-ozonová terapie

Novinkou ve světové medicíně je vysoce efektivní aplikace lékařského ozonu pro léčebné účely OZONOTERAPIE ( OZONETHERAPY ) . Rozvoj této metody probíhá více než 100 let. V současné době OZONOTERAPIE představuje ve světě pro lékařská pracoviště vysoce efektivní prostředek s širokým spektrem působení.

Jde o multidisciplinární metodu doplňující klasické léčebné postupy. Používá se pro léčbu ischemických stavů, chronických infekcí včetně HIV, poruch imunitního systému, alergických chorob, nemocí dýchacích cest, neurologických onemocnění, chronických degenerativních chorob a mnoha dalších onemocnění. Pro svůj regenerační a energetický efekt je používána ve sportovní medicíně a při léčbě bolesti. Velmi dobrých výsledků se dosahuje v geriatrii. Úspěšně přispívá k léčbě nádorových onemocnění. Je jednou ze základních terapií lázeňských domů a klinik pro detoxikaci a revitalizaci organismu pacientů s civilizačními a únavovými problémy.

Bouřlivý rozvoj této terapie v posledních letech byl stimulován hledáním nových léčebných postupů, které dokáží likvidovat viry, bakterie a spóry rezistentní na stávající antibiotika a hledání způsobů likvidace buněčného stresu, který je iniciátorem velkého množství těžkých chorob.


Chcete vyzkoušet tuto metodu, máte výše uvedené problémy? My jsme již tuto metodu vyzkoušeli: Kliknutím na adresu se Vám zobrazí mapka.

MUDr. Jana Plachá, Tuřanka 11, Brno
tel.: 548 217 661

Paní doktorka používá přístroj pro léčbu aktivním kyslíkem TAO 80, který vyrábí a dodává brněnská firma THERAPY SYSTEMS s.r.o. Pokud hledáte lékaře, který je poblíž vás, možná vám firma sdělí na něj kontakt.
Vzhledem k tomu, že zdravotní pojišťovny tuto metodu nepodporují, je nutné si ji uhradit z vlastní kapsy. Cena jednoho sezení je od 250,- Kč. výše. Doporučený počet sezení je 10, nebo dle doporučení lékaře.


Působení ozonu na lidský organismus vychází z účinků, které jsou dostatečně známy laboratorními studiemi a ověřeny klinickými zkouškami:

Obrovské množství zkušeností z celého světa dovoluje tuto metodu charakterizovat následovně: