Přeložila jsem jednoduchý postup popsaný profesorem Judinem z Ruska, který se používá pro prevenci onemocnění horních cest dýchacích a pro počáteční stádium tohoto onemocnění. Ruský originál jsem dostala od ruské lékařky s komentářem, že by tato informace mohla být užitečná. Překlad jsem poslala skupině přátel a známých. Někteří jej barevně vylepšili a rozeslali dále do světa internetu. Odezva mě velmi překvapila. Z různých kontinentů jsem dostala dotazy o existenci profesora Judina. Všichni pochybují o jeho existenci, protože na vyhledávačích zadávají jeho jméno latinkou. Zadáte-li je azbukou, zjistíte vše potřebné, ale ovšem v ruštině.
Dokonce jsem se dostala pod kritický drobnohled soukromého hoaxového serveru. Autor článku zde přistupuje k překladu s patřičnou dávkou zkreslení původního textu a titulkem podsouvá autorovi tvrzení, že jedlá soda je lék proti Covidu19. Také jsme se setkali s opakovaným názorem, že teplota par je nebezpečně vysoká. V souně vdechujeme vzduch obdobné teploty.
Je známo, že veškeré viry nesnášejí vyšší teploty a že biologický materiál pro virologické vyšetření je třeba před cestou do laboratoře zamrazit.
Rodiče nás léčili při onemocnění horních cest dýchacích napařováním nad nádobou s horkou vodou, do které dávali různé přísady. Vždy to pomohlo.
Pokud jde o přísadu v podobě jedlé sody, jeví se to jako logické, protože soda odmašťuje a je neškodná. Školská medicína uvádí: "Umývejte si ruce mýdlem, protože mýdlo rozpouští tukový obal viru." A to soda umí také.
Nemáme-li účinný a ověřený lék, je potřeba dělat aspoň preventivní opatření založené na časem prověřených lidových metodách a vědou ověřené metodě podpory imunitního systému, který spočívá hlavně v udržování pozitivního myšlení, radosti ze života a vděčnosti za něj (viz
https://www.centrumstromzivota.cz/texty/Informacestromzivota/Makrofagy%20a%20stesti.pdf )
V Brně dne 12.6.2020 Libuše Bělousová
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. 4. 2019 jsme vydali malou příručku s názvem Nejen pentagram.
Stručný výklad základních zákonitostí, se kterými pracuje východní medicína. Sestava receptur, barevné vyobrazení a praktické příklady využití. 46 stan, cena 100,- Kč.
Objednávka zde.

.29. 9. 2017 měl v Brně autor učení "Strom života" akademik A. N. Petrov přednášku.
Záznam: První část přednášky,
Druhá část přednášky.
Film Škola přerodu, který by měl shlédnout každý, kdo chce být zdravý.

Přihlásit se na kurzy bioinformačních technologií lze na serveru: http://www.centrumstromzivota.cz/
Knihy akademika Petrova přeložené do češtiny lze objednat zde.
Seznam všech našich přeložených nahrávek na webu youtube:
Záznam přednášky akademika Petrova z roku 2014 pro veřejnost v Brně s překladem do češtiny lze shlédnout na: První díl a druhý díl.
Rozhovor E. Vincourekové s akademikem Petrovem v Brně je zde.
Ustanovení regionálního brněnského centra bioinformačních technologií podle učení Strom života uvidíte zde.
Ukázka obnovy kvality zraku.

Prodejna Alfa - Zdravá výživa se přestěhovala k přestupnímu uzlu tramvají do domu Joštova 4 v Brně. Vstupem do prodejny je nenápadný vchod do domu.
Prodejna má dvě místnosti a obrovský výběr zboží viz letáček. Vřele doporučujeme využít čas čekání na další spoj k návštěvě této prodejny.

U Jany Zelinkové (oazavitality@seznam.cz) v Brně máme odborné semináře:
https://www.oazavitality.cz/seminare-manzelu-belousovych/

Semináře dalších předášejících viz:
www.oazavitality.cz

Služby, které poskytuje Mgr. Libuše Bělousová, Dis. se spolupracující osobou Ing. Petrem Bělousovem v rámci živnosti :